Bosch MSM 67140

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitne prevedenie
    • Regulacia vykonu
    • Prakticka nadoba na mixovanie, variabilita
    • Naozaj ho preveri ho az cas.

Ked hladam ponorny mixer, ako prva volba je BOSCH. Je kvalitny a uz osvedceny ponorny mixer, ktory funguje dobre. Zatial spokojnost

• , zakúpené v OKAY.sk

Regulácia rýchlosti
Počet rýchlostí
Držiak na stenu
Pulzný spínač

Štíhlý, ale velmi výkonný ponorný mixér je extra lehký se speciálně ergonomicky tvarovanou rukojetí a jemnou protiskluzovou vrstvou, čímž je zaručena optimální manipulace.

Mixovací noha z nerezové oceli s ostrou čtyřbřitou čepelí QuattroBlade usnadňuje přípravu pyré, sekání a mixování. Praktický Klick mechanizmus pro odpojení mixovací nohy umožňuje jednoduché použití a čištění v myčce nádobí. Praktický mixér Bosch MSM 67140 nabízí díky silnému 750W výkonu perfektní výsledky.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitne prevedenie
    • Regulacia vykonu
    • Prakticka nadoba na mixovanie, variabilita
    • Naozaj ho preveri ho az cas.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Produkt je kvalitný odporúčam

• Kvalita ako sme zvyknutí od Bosch

Zatiaľ funguje.

• je veľmi tichý
    • ľahký, má pekný vzhlad
    • proti nemám nič, len toľko, že neskoro som zbadala mixér MSM 67160 alebo 67170 ktorý obsahuje ešte aj šlahač.nedalo by sa to doobjednať, myslím len šlahač.

som veľmi spokojná

• , zakúpené v Shoppie.sk

• už taký mám, je výborný
    • ten prvý mi ale robí už problémy, každý deň na ňom mixujem orechy

vybral som si znovu ten istý produkt, lebo som s nim spokojný, aj manželka. Až na tie orechy.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Zatial funguje perfektne.
    • To co pisali uz predo mnou, ze chyba navod v sk alebo cz, ale to je drobnost.

Ma slusne otacky, spodna cast je z antikoru, co je plus a lahko sa umyva.

• , zakúpené v DATART.sk

• vsetko ok.
    • nic.

super vyrobok

• , zakúpené v HEJ.sk

vyhovuje mi výkon tohto výrobku

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• a