Concept SM 3410

Počet rýchlostí
Držiak na stenu
Displej
Pulzný spínač

Silný mixér, rozdrtí všetko bez námahy. Vybral som si dobre, má 16 rýchlostí!

zatial mam mixer kratko ,ale co som robila z vysledkom som bola spokojna

Držiak na stenu
Displej
Pulzný spínač

POPIS

Prácu sa smoothie mixérom vám uľahčí 3 prednastavené programy - PULSE (prerušovaný sekanie, kedy môžete kontrolovať hrubosť), ICE (na sekanie ľadu) a SMOOTHIE (na prípravu kokteilov).

Silný motor s výkonom 1000 W zvládne úsek až 10 kociek ľadu naraz. Vďaka 22 000 otáčkam za minútu bude príprava vašich pokrmov naozaj rýchla.

• TECHNICKÉ PARAMETRE
    • dĺžka prívodného kábla: 100 cm,
    • hmotnosť: 4,1 kg,
    • farba: nerez + čierna,
    • napätie: 220 - 240 V,
    • tlačidlá programov pre prípravu pokrmov PULSE, SMOOTHIE a ICE, plynulé ovládanie,
    • modré LED podsvietenie,
    • protišmykové nožičky,
    • bezpečnostná poistka,
    • jednoduchá údržba a čistenie.

ĎALŠIE OZNÁMENIE

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie kuchynské spotrebiče.

AKO POUŽÍVAŤ

Pred použitím si prečítajte návod na použitie.

BALENIE 1 ks Smoothie mixér 1,5 l PERFECT ICE CRUSH SM-3410

Silný mixér, rozdrtí všetko bez námahy. Vybral som si dobre, má 16 rýchlostí!

zatial mam mixer kratko ,ale co som robila z vysledkom som bola spokojna

• , zakúpené v TPD.sk

• nádoba je zo skla
    • možnosť nastaviť rôzne rýchlosti aj programy
    • ľahké čistenie

• -Sklenená nádoba
    • -pekné UV podsvietenie
    • celkom tichí na to že 1000wat
    • -hneď po otvorení v ňom niečo hrkotalo a vypadla taká malá umelá hmota
    • -pri druhom použití sa nádobu nedalo už vôbec nacvaknúť a bez toho mixér nezapnete
    • -veko nádrže neotvoríte ani za boha

Vybral som si tento mixér kvôli dobrým recenziám a pomer cena/kvalita. No takto som sa ešte pri kúpe žiadneho produktu nesklamal. Spracovanie celeho mixéra je taký nekvalitný pri porovnaní s naším starým orava mixérom ktorý bol ešte lacnejší ako tento. Jediná dobrá vec je naozaj iba tá sklenená nádoba plus že nie je o nič hlučnejší ako ostatné mixéri s ktorými som doteraz narábal , by som povedal že ešte tichší.

(značka)

Dobrý deň, prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie
    [email protected] alebo tel. 032/658 34 65, ktoré Vám ochotne pomôže s reklamáciou. Ďakujem

• Výkonný motor
    • Pekný dizajn
    • Kvalitné spracovanie

Spokojnosť

• , zakúpené v Prezdravie.sk

Spokojnost. Chcela som ho na smoothie a krasne mi vsetky ingrediencie zatial pomixoval. Mam ho len tyzden, tak dufam, ze nebudem musiet zmenit nazor. ;)

• , zakúpené v Prezdravie.sk

• splňa všetko čo sľuboval,
    • kvalitný materiál
    • dobrá cena
    • nemám žiadne

produkt je výborný,
    dobre sa s ním pracuje
    vrelo odporúčam

• cena, sklenená nádoba
    • malý výkon, nízke otáčky

Zatiaľ som len experimentoval, uvidím ako to bude ďalej. Nádoba zo skla je sympatická, len sa trochu horšie čistí priestor pod nožmi. Výkon a otáčky neumožňujú to, čo drahšie mixéry, ale ako bežné mixovanie to zatiaľ úplne stačí. Hlavne ten pomer ceny je priaznivý. Ešte zistiť aká bude životnosť.

OK

• , zakúpené v HEJ.sk