Kenwood HB 891

1 l
Počet rýchlostí

• , zakúpené v Andrea Shop

• kvalita prevedenia, nízka hlučnosť, veľkosť nádoby a nástavcov

Po mnohých pokusoch o tyčový mixér som sa konečne rozhodla pre Kenwood a vôbec nebanujem. Kvalitný materiál, nízka hlučnosť, pevná mixovacia nádoba so super ostrými nožmi, mixovacie nástavce.
    Určite odporúčam!!!

• , zakúpené v Alza.sk

• dobre sa sním pracuje ,je rýchli a nenáročný na údržbu,Hlavne je skladný.

vybrala som si ho z dôvodu,že denne potrebujem strúhať zeleninu a na tomto prístroji je to najrýchlejšie-a tiež hlavne
    že má 1l nádobu,takže nepotrebujete ďalšiu misku .
    Perfektne rozmixuje uvarenú zeleninu-Šľahač taktiež slúži
    výborne-
    Odporúčam ho každému, kto si chce spríjemniť prácu v kuchyni.

• PRE DOMACNOST AKO STVORENý

1 l
Počet rýchlostí

TYČOVÝ MIXÉR

POPIS:

Perfektná harmónia designu, jednoduchosti a funkčnosti - tento šikovný tyčový mixér je vždy pripravený k používaniu. Má výkonný 700W motor a disponuje unikátnou technológiou Kenwood Triblade, ktorá zaistí optimálny výkon a ľahké mixovanie, ktoré umožní užívateľom prípravu najrôznejších pokrmov s akýmkoľvek mixovacím nadstavcom.

Tento tyčový mixér má food processor s nerezovými nožmi a nerezovám obojstranným krájacím/strúhacím diskom, XL nadstavec pre mixovanie polievok a omáčok priamo v hrnci (Triblade) a nerezovú šľahaciu metlu pre prípravú vynikajúcich krémov a dezertov.

ŠPECIFIKÁCIA:

• Kapacita: 1.0l
  • Rychlosti: 5
  • Balónová metla: Áno
  • Nerezové nože: Áno
  • Mixovací nadstavec: Áno (Technológia TriBlade)
  • Bezpečnostná poistka: Áno
  • Umývateľné v umývačke: Áno
  • Ochrana čepelí: Štandardného a XL nadstavca

3zákazníci neodporúčajú produkt

• metlička sa rozpada po pár použiatiach, prehrial sa motor a vypol a viac nefungoval, pokazili sa tlačidla, nemotorný, ťažká manipulácia

neodporúčam výrobok!!!!!!!!!!

• , zakúpené v Andrea Shop

• kvalita prevedenia, nízka hlučnosť, veľkosť nádoby a nástavcov

Určite odporúčam!!!

• Neviem
    • Velmi neprakticky,Po par pouzitiach mi vyletela strunka,nemixuje dobre,zle sa cisti a metlicka na slahanie je hrozna,prska a neslaha

Velka nespokojnost

• , zakúpené v Alza.sk

• dobre sa sním pracuje ,je rýchli a nenáročný na údržbu,Hlavne je skladný.

že má 1l nádobu,takže nepotrebujete ďalšiu misku .
    Perfektne rozmixuje uvarenú zeleninu-Šľahač taktiež slúži
    výborne-
    Odporúčam ho každému, kto si chce spríjemniť prácu v kuchyni.

• PRE DOMACNOST AKO STVORENý

JE TRCHA TAYKý

• pekny moderny dizajn
    • - slaby vykon
    • - metlicka sa rozpadla po 3 pouzitiach
    • - krajac nedokraja kusky do konca, takze konce ostavaju velke

Na mixovanie polievok a jemnej varenej zeleniny idealny. Na hustejsie veci neodporucam.

• , zakúpené v Electro World

• Velmi prakticke , lahka manipulacia .
    • Vyzera velmi pekne - je to zaroven aj ozdoba kuchyne :-)
    • Zeleninu do polievky aj do omacky treba pokrajat na mensie kusky /asi 1 cm/ pretoze uz 2 cm kusky uvarenej mrkvy a zemiakov spracuvava pomaly a pomerne dlho .

Potrebovala som mixer a sekacik na mensie mnozstvo jedla , ktory by sa dal zaroven ulozit na kuchynsku linku tak , aby bol ihned poruke a zaroven nezavadzal . To splna dokonale . Podla mojho nazoru uplne postacuje pre male domacnosti . Mozno by stacila aj jedna mixovacia hlavica namiesto dvoch .
    Zatial som ho velmi nezatazila a tak neviem dokonale posudit jeho prednosti alebo pripadne nedostatky .
    Vyzera vsak velmi prekrasne /mam cerveny/ a jeho prakticke ulozenie mi velmi vyhovuje .

• vysoký výkon, praktický, skladný
    • Na základe recenzii som si ho kupila a na 4x pouzitia mi zaiskril a vypol. Na vrchnáku ako je tesnenie sa mi zan dostala spona, ktoru som nemohla vycistit a zacalo to puchnut.

pacil sa mi, asi som natrafila na vadny kus, ale doveru som stratila.

• perfektný produkt, kvalitné vyhotovenie, vysoký výkon, super príslušenstvo
    • made in China

perfektný produkt, tento je už druhý, prvý máme my a tento ide ako dar.

• , zakúpené v Dunaj.sk

• všetko

V svojej kategórii patrí k TOP.