Kenwood SB 055

Materiál nádoby
plastové
Počet rýchlostí
Pulzný spínač

Dobrá cena, ale pri jeho prvom použití dostatočne netesnil.
    Pri ďalšom prípadnom nákupe kúpim si produkt s odlišným upevnením do sokla základu.

• pomer kvalita a cena

Materiál nádoby
plastové
Počet rýchlostí
Pulzný spínač

Stolový mixér Kenwood SB055 s príkonom 300 W ponúka dve rýchlosti a pulz. S kapacitou 0,5 litra so strieborným prevedením bude skvelým spoločníkom i doplnkom vo vašej kuchyni. Nerezové čepele nožov skutočne vysokej kvality zabezpečujú konzistentnú textúru a optimálne mixovanie. Protišmykové nožičky zaručujú stabilitu pri práci s týmto skvelým mixérom.

Príkon: 300 W

Kompaktná smoothie ponúka 2 rýchlosti + pulz

Kapacita: 0.5l

Strieborné prevedenie

Materiál džbánov: plast
Materiál tela: plast

Možnosť piť z nádoby cez otvor vo veku

Nerezové čepele nožov vysokej kvality pre konzistentnú textúru a optimálne mixovanie

Bezpečnostný systém

Protišmykové nožičky pre lepšiu stabilitu

Celo rozoberateľný pre jednoduché čistenie

Umývateľný v umývačke

• hlučnosť (3)
  • funkcia smoothie (2)
  • tesnenie (1)
  • cena (1)

• že po roku stále funguje
    • reve ako pavián
    • každú chvíľu čakám že ho šľak trafí
    • podľa mňa slabý motor
    • na to že je to kenwood, kvalita použitých materiálov by mohla byť lepšia

Druhý krát by som si ho už nekúpil. Vyskúšal by som niečo s výkonnejším motorom. Mám kuchynský robot Major Titanium KMM063, s ktorým som maximálne spokojný. Preto som si kúpil aj tento malý smoothie mixér. A mám pocit ako keby to vyrábal niekto iný. Neporovnatelná kvalita. Uvidím či vôbec vydrží dva roky.

Dobrá cena, ale pri jeho prvom použití dostatočne netesnil.

• pomer kvalita a cena
    • slabší motor ale pre bežné používanie nevadí

• S vyrobkom pracujem denne a som spokojná
    • nemám žiadne vyhrady

• Som maximálne spokojná, dobrá cena, produkt a splnil očakávania

Určite odporúčam, zvládne všetko

• stabilný
    • tri rýchlosti
    • dobre rozmixuje aj tvrdšiu zeleninu-mrkvu,cviklu
    • nemám nič

dlho som hľadala,porovnávala,na základei recenzií som sa rozhodla pre tento a neľutujem,objednavam druhý aj pre dcéru

• Funguje ako ma. Smoothie pripravi za par sekund.
    • nic

• , zakúpené v Andrea Shop

cena

• , zakúpené v TPD.sk

perfektný pomer cena a výkon, veľká spokojnosť