Kenwood SB 327

Regulácia rýchlosti
Počet rýchlostí
Pulzný spínač

• , zakúpené v edsi.sk

• krája na kocky ako má v popise práce :)
    • vysoká cena, platí sa za značku nie za funkcionalitu
    • hromadenie niektorých surovín (mäso, varené zemiaky) vo vnútri pristroja lebo sa lepia... inak to nie je taká veľká vada, stačí ich na záver vyprázdniť zo zásobníka

doplnok k robotu je šikovná vec ktorá ušetrí kopec času pri väčšom objeme varenia, nevidel som ju pri žiadnych iných kuchynských robotoch

• , zakúpené v Shoppie.sk

• pekný dizajn, dobré parametre, spratný, praktický kohút
    • zvýšený hluk, ale to k tomu patrí

dobrá kvalita za rozumnú cenu.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Vynikajúci smoothie Mixer, vysoký výkon,
    • dobrý design, vypúšťací kohút, sklenená
    • nádoba , dostatočný objem 2L.
    • Vyšší hluk, ale iba 2-3. min.

Výborný pomer cena/výkon.

Bezpečnostná poistka: Áno
Materiál: Kov
Džbán: Sklo
Drtenie ľadu: Áno

• Robustný pevný mixér, velký objem nádoby
    • Na smoothie neodporúčam. Pri mixovaní 50sekúnd na najvyšších obrátkach nepomixuje úplne nahladko zelené časti, len ich poseká. Tak isto je problém rozmixovať nahladko neošúpané jablko alebo slivky, ostávajú cca 3mm šupky.

Vzhľadom k tomu, že som pôvodne mixér kupovala na smoothie a to nie je nahladko vymyxované, na tento účel mixér neodporúčam. Aj môj lacný smoothie maker z teleshopingu pomixuje lepšie stonky rastlín a šupky ovocia :-( Takže pre mňa sklamanie.

Výrobcovi odporúčam uvádzať počet obrátok, tento údaj som nikde nezistila :-(

• , zakúpené v edsi.sk

• krája na kocky ako má v popise práce :)
    • vysoká cena, platí sa za značku nie za funkcionalitu

• , zakúpené v Shoppie.sk

• pekný dizajn, dobré parametre, spratný, praktický kohút
    • zvýšený hluk, ale to k tomu patrí

dobrá kvalita za rozumnú cenu.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Vynikajúci smoothie Mixer, vysoký výkon,
    • dobrý design, vypúšťací kohút, sklenená
    • nádoba , dostatočný objem 2L.
    • Vyšší hluk, ale iba 2-3. min.

Výborný pomer cena/výkon.
    Odporúčam.

• Dávkovač s kohútikom na jednotku. Je to veľmi praktické a elegantné dávkovať si priamo do pohára. Výborná veľká nádoba so skla.
    • Kohútik na dávkovanie nápoja sa vám pri neopatrnom umývaní a zaobchádzaní dosť často vylomí a je po kohútiku, opravia vám to, ale napíšu, že to nie je záručná porucha. Občas musím pritlačiť cely mixér aby to vzadu cuklo a letka sa zapla a bolo jasné, že mixér je nasunutý. Inak vám nebude mixovať. Ten kohútik je vyrobený z veľmi krehkého plastu. Pozor na mixovanie ľadu! I keď píšu že sa môže mixovať ľad a zmrznuté ovocie radšej to nerobte vyletela nám celá vrtuľa aj pri opatrnom zaobchádzaní.

Kvôli dávkovaniu by som si ho kúpil, kvôli kvalite mixovania radšej vysokootáčkový 30 000 otáčok a viac. Veľmi by som uvítal keby som uvítal keby bol kohútik v pevnejšom nerezovom prevedení. Ale vysoko otáčkové nerobia s dávkovačom. Za tú cenu sa oplatí.

• výkon
    • praktický dávkovač
    • kvalitné materiály
    • pomer cena/kvalita
    • hlučnosť

Perfektný mixér, robievam v ňom smoothies a nemá problém so žiadnym ovocím alebo zeleninou. Jedinou nevýhodou je vyššia hlučnosť, no nakoľko mixovanie trvá veľmi krátko, dá sa to vydržať. Mixér je robustný, vyrobený z kvalitných materiálov a nechýba mu ani dávkovač. Odporúčam všetkými desiatimi.

• , zakúpené v HEJ.sk

• - výborný pomocník aj do domácnosti pre toho, kto si chce perfektne zmixovať ovocie a zeleninu aj so šupkou a cez páčku zmes ľahko vytlačí
    • mixér je trochu hlučný, ale mixovanie trvá veľmi krátko, tak to nevadí

mixér je výborný, odporúčam ho každému

• , zakúpené v Dunaj.sk

• silný motor,mixuje skvele,zatiaľ nemám všetko odskúšané,
    • je dosť hlučný

Super výrobok
    kvalita
    cena zodpovedá kvalite
    je hlučný,ale má silný motor,
    dve rýchlosti,pulzný spínač
    tlačidlo pre vysatie hustejších nápojov
    redšie vytečú samovoľne
    čistí sa v pohode