NutriBullet Frozen

• ovocia.
    • Trochu hlučnejši.

Klady prevyšuju zápory.

• zatiaľ netuším
    • v auguste som objednávala, asi pred dvoma týždňami som poslala všetky potrebné dokumenty a stale nič!!!Katastrofa, ešte som sa s takýmto niečim nestretla.

produkt, ktorý som si objednala možno nie je zlý, ale keďže čakám dva mesiace, nemala som tú možnosť vyskúšať ho. Takže neviem či produkt odporúčam. Ale tento internetový obchod určite nie!!!

• urobite bzz a je to to hotove ,
    • zhanala som niečo rychle a vykonne

mala som podobny vyrobok a denno denne som ho pouzivala , pokazil sa mi a už dlho som zhanala taky vyrobok , konečne som ho nasla

strieborné
Objem misy
0.9 l
Počet rýchlostí

NutriBullet Frozen využíva výkonný 600 W motor, vďaka ktorému extrahuje, drví, rozdrobuje, melie všetko, čo je v jedle obsiahnuté. Umožňuje prípravu vynikajúcich a zdravých nápojov, ktoré si vytvoríte kombináciou rôznych druhov ovocia alebo zeleniny. Prispôsobená čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a nevyžaduje si žiadne ostrenie. Práca je efektívna a bezproblémová aj po viacerých používaniach. Ak si chcete zlepšiť kvalitu života, v prvom rade musíte zlepšiť kvalitu vašej stravy v čom vám pomôže tento šikovný mixér. K striebornému mixéru NutriBullet teraz dostanete: zmrzlinovač a knižku 101 receptov.

• Jednoduchá a rýchla obsluha , perfektne spracovanie
    • ovocia.