Bosch MSM 67140

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitne prevedenie
    • Regulacia vykonu
    • Prakticka nadoba na mixovanie, variabilita
    • Naozaj ho preveri ho az cas.

Ked hladam ponorny mixer, ako prva volba je BOSCH. Je kvalitny a uz osvedceny ponorny mixer, ktory funguje dobre. Zatial spokojnost

• , zakúpené v OKAY.sk

Regulácia rýchlosti
Počet rýchlostí
Držiak na stenu
Pulzný spínač

Štíhlý, ale velmi výkonný ponorný mixér je extra lehký se speciálně ergonomicky tvarovanou rukojetí a jemnou protiskluzovou vrstvou, čímž je zaručena optimální manipulace.

Mixovací noha z nerezové oceli s ostrou čtyřbřitou čepelí QuattroBlade usnadňuje přípravu pyré, sekání a mixování. Praktický Klick mechanizmus pro odpojení mixovací nohy umožňuje jednoduché použití a čištění v myčce nádobí. Praktický mixér Bosch MSM 67140 nabízí díky silnému 750W výkonu perfektní výsledky.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitne prevedenie
    • Regulacia vykonu
    • Prakticka nadoba na mixovanie, variabilita
    • Naozaj ho preveri ho az cas.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Pracuje veľmi rýchlo a ticho, skartovač je veľký a funguje skvele.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Užitočné príslušenstvo, robustná konštrukcia.
    • Ak sa pri umývaní dostane voda do hornej časti drviaceho nadstavca, môže byť pomerne ťažké ju odstrániť.

Spoľahlivý nástroj s vysokým výkonom.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Tichšie, ako som si myslel.

Poskytuje očakávaný (vysoký) výkon a kvalitu.

• Výkonný motor, kvalitné spracovanie
    • Kryt skartovačky s mechanizmom nie je možné umývať, iba utrieť vlhkou handričkou.

Bola to dobrá voľba.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrá hodnota za peniaze, spoľahlivá značka. Skvelý doplnok pre vegetariánsku stravu, ale aj pre konzumáciu veľkého množstva zeleniny! Primeraná hmotnosť, nie je hlučný, funguje dobre. Vrtuľník je tiež vynikajúci. Šnúra je tiež dostatočne dlhá. Ľahko odnímateľná stopka na čistenie. Čepeľ nie je odnímateľná, ale ak ju hneď opláchnete, veľmi pekne sa umyje. Odporúčam!
    • Pre túto súpravu neexistuje šľahacia hlava, čo neviem, ako by fungovalo. Niektorí ľudia si myslia, že tento typ šľahacej hlavy je dobrý, iní si myslia, že je zbytočný. Nemyslel som si, že je to dôležité, a preto som si vybral túto sadu.

Veľmi cool tyčový mixér!

• Jednoduchá montáž
    • Vrchná časť skartovačky sa ťažko odstraňuje

Potreboval som skartovačku

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Eros malá štruktúra, dizajn, jednoduché použitie, spoľahlivá značka
    • Nemám skúsenosti.

Chcela som tyčový mixér a na základe recenzií som si ho vybrala.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Zatiaľ je s produktom všetko v poriadku.

Silný, praktický na používanie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je veľmi výkonný a rýchly, dokáže nasekať prakticky akúkoľvek zeleninu za pár sekúnd, ale aj mäso.
      • Zatiaľ som nezaznamenal žiadne nevýhody.

Potreboval som skartovačku, ktorá si poradí s mnohými situáciami. Našťastie splnil moje očakávania, dokáže nakrájať/zmlieť veľa vecí.