Braun MQ 785 Patisserie Plus

Materiál nádoby
kovové/plastové
Regulácia rýchlosti

• , zakúpené v Datacomp.sk

hodnotím zatiaľ pozitívne pre deklarované úžitkové hodnoty výrobku výrobcom, zatiaľ som nevyskúšal. S výrobkami firmy Braun mám dobré skúsenosti, verím, že sa nesklamem

• , zakúpené v OKAY.sk

Super výrobok,som spokojená,v jednom prístroji mám všetko na prípravu jedla v mojej kuchyni,je naozaj multifunkčný,Ďakujem.Mária.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Vyššia cena, po roku používania sa začína kaziť príslušenstvo sekáčiky v nádobách, plastové prevedenie

Typ mixéra
0.6 l
Materiál nádoby
kovové/plastové
Regulácia rýchlosti

Varte, mixujte, žehlite. Vyskúšajte si, ako vám ponorné mixéry, žehličky a parné generátory Braun uľahčia každodenné domáce práce. Za kvalitou výrobkov Braun si stojímeMultiQuick, a preto veríme, že budete spokojní. Akcia sa vzťahuje na všetky ponorné mixéry MultiQuick (okrem rady 1), ďalej na naparovacie žehličky TexStyle (okrem rady TexStyle 3) a všetky modely parných generátorov CareStyle zakúpené v období od 1.4.2020 do 31.12.2020. Viac informácií nájdete na: promo.braunhousehold.sk

Tyčový mixér z radu Multiquick s technológiou SmartSpeed predstavuje to najlepšie z tejto rady. Disponuje nerezovým nástavcom PowerBell s rozšírenou nohou proti vystrekovaniu. Ovláda sa intuitívnym tlačidlom, čím väčší stisk, tým väčšia rýchlosť. Do vybavenia patrí skvelý sekací nástavec pre nasekanie byliniek, tvrdého syra a ďalších surovín v priebehu niekoľkých sekúnd. Jednotlivé nástavce sú ľahko nasaditeľné obyčajným zacvaknutím.

• Nemecká technológia známa svojou kvalitou, spoľahlivosťou, precíznosťou a dlhou životnosťou
  • Motory vyrábané v Nemecku - viac ako 50 rokov skúseností s výrobou tyčových mixérov
  • Kompaktné, výkonné, bytelné motory
  • Patentovaný systém "Smart speed"
  • Jeden stisk, všetky rýchlosti
  • Čím viac stlačíte, tým väčšiu rýchlosť
  • Nerezový nástavec PowerBell
  • Patentovaná spodnú časť mixovacej nohy
  • Unikátne tvarované, extra tvrdé nerezové nože
  • Rýchle, jemné, rovnomerné spracovanie potravín
  • Zvonovitý časť mixovacej nohy je otočená proti smeru pohybu nožov - nedochádza k "hurikánovému efektu" vnútri nádoby a tekutina sa nedostane von z nádoby

• , zakúpené v Datacomp.sk

• , zakúpené v OKAY.sk

Sme veľmi spokojní, mixér je výkonný, je k nemu veľa príslušenstva. Určite odporúčam!

• vsetky nadstavce v sebe udrziavaju nechutnu vodu po umyvani a tekute zvysky potravin

NEKUPOVAT!!!!sme maximalne sklamani, mysleli sme ze za takuto sumu uz konecne kupime nieco co bude prospesne dlhy cas, zial po ani nie tak dlhom case zacalo v nadstavcoch zblnkat -dostava sa do nich voda pri umyvani, tak ako aj tekute potraviny co vytvori vo vnutri nieco co radsej nebudem ani popisovat, proste humus ktory sa pri pouzivani odstredivou silou dostane do pripravovanych jedal (ktore sme museli vyhodit ked sme si to vsimli) , aby som to svinstvo odtial dostal von musel som vyvrtat diery ,ale pravdepodobne cely vyrobok vyhodime, vobec neviem ako takato vec mohla dostat potravinarsky certifikat !!!!

Jediné čo sme ešte nevyskúšali je hnetač cesta.Zatiaľ veľká spokojnosť.

Tento mixer som si vybrala preto, lebo som potrebovala doplnkovy multifunkcny ponorny mixer k velkemu mixeru. Splnil vsetky ocakavania, zatial som vyskusala ponorny mixer na smoothie s nim som velmi spokojna, a sekaci nadstavec na vyrobu pomazanky, tiez som bola spokojna.
    Plynula regulacia rychlosti bez potreby silneho stlacania je velkou vyhodou.
    Nevyhodou je vaha a mnozstvo plastovych casti, co dufam nebude dovodom kazivosti...

Zatial som s tymto produktom spokojna a odporucam ho

• veľká univerzálna nádoba
    • rozsiahle príslušenstvo
    • zatiaľ asi nie (po cca 7 dňoch od nákupu)
    • relatívne drahé doplnkové príslušenstvo

zatiaľ hodnotím pozitívne, uvidíme časom - zaujímavé bude hlavne sledovať opotrebenie plastových častí

Mám ho krátko, ešte som nevyskúšala všetky funkcie, mixuje a krája super. Spokojnosť.

kvalitny vyrobok