Concept SM 3354

Materiál nádoby
plastové
Počet rýchlostí

• , zakúpené v deDoma

Nic moc mixer ale na domace drobne potrebi to stači...

• ok

• Výhodou je,že jeho obsahom balenia sú 4.flaše.

Typ mixéra
Materiál nádoby
plastové
Počet rýchlostí

CONCEPT SM-3354 Smoothie maker "shake and go" Family pack 4 fľaše sm3354

Smoothie maker Concept SM-3354 "shake and go" so 4 nádobami v základnej výbave. Každý deň člen rodiny bude mať svoju.

Smoothie Maker Shake and Go Family Pack SM 3354

• Zdravé koktaily pre celú rodinu

• Rýchle osvieženie

• Každý si vyberie svoju chuť

• Shake and go - zamiešať a ísť

Osvieženie kedykoľvek si zaumienite

Ak ste vyznávačom moderných trendov, staráte sa o svoje zdravie a súčasťou vášho životného štýlu je neustály pohyb, smoothie maker SM 3354 "shake and go" je pre Vás to pravé. Udrží s Vami tempo v každej situácii a stane sa Vaším nepostrádateľným pomocníkom.

Fantázii sa medze nekladú

Smoothie makier SM 3354 Vás prekvapí svojou všestrannosťou. Môžete si pripraviť najrôznejšie druhy kokteilov, koktailov, smoothies, ale aj proteínové nápoje do posilňovne alebo rôzne druhy diétnych nápojov. Mixér je vhodný aj na drvenie ľadu, čo určite oceníte najmä v horúcich letných dňoch pri príprave vlastnej ľadovej triešte alebo ľadovej kávy.

V jednoduchosti je krása

Mixér je navrhnutý tak, že si v nádobe pripravíte svoj obľúbený nápoj, odskrutkujete a môžete vyraziť. Vďaka integrovanému výklopnému slamky je konzumácia pohodlná aj počas chôdze, pri športe aj jazde autom. Nádoba na mixovanie vďaka svojmu tvaru perfektne zapadne do držiaka nápojov v aute, takže aj na cesty môžete vyraziť so svojím zdravým smoothie.

Detaily, ktoré potešia

Pre maximálnu bezpečnosť počas užívania má smoothie makier integrovanú bezpečnostnú poistku, ktorá nedovolí spustiť mixér, ak nádoba nie je správne umiestnená. Dokonalý komfort vylepšujú protišmykové nožičky, vďaka ktorým sa mixér počas prevádzky ani nehne. Ako milé prekvapenie dodávame štyri nádoby, aby si každý člen rodiny mohol pripraviť obľúbené smoothie podľa svojej chuti.

Technické informácie:

• Napätie: 220 - 240 V

• Príkon: 180 W

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v deDoma

Nic moc mixer ale na domace drobne potrebi to stači...

• ok

• Výhodou je,že jeho obsahom balenia sú 4.flaše.

• nevyhovujúci materiál plastových nádobiek - obsahujú jedovaté látky, stačí ovoňať

Vzhľadovo a počtom prídavných nádob sa síce zdá šikovný ako i dobrá cena, ale neuveriteľne zapácha ako trhové čínske výrobky. Problém je s časťou nádobiek v ktorej sú osadené mixovacie nože, ktoré určite obsahujú toxické látky. Navyše táto časť zostáva v nádobke, v ktorej sa smoothie uchováva v chladničke, berie na cesty...atď, čiže miesto zdravého nápoja dodávame telu jedy....

(značka)

Dobrý deň, produkt vyhovuje všetkým normám a neobsahuje žiadne jedovaté látky. Ak Vám nevyhovuje konštrukčné riešenie kde zostávajú nože v nádobe, je množstvo typov, kde sa práve táto nožová časť mení za vrchnák. Je potrebné prehodnotiť svoje potreby pri výbere typu pred nákupom.

je šikovný - je malý, dobre sa s ním manipuluje

• , zakúpené v 4home.sk

Nefunkčný mixer- concept SM- absolutne po zapojeni do siete nereagoval. Posielam spät ako reklamáciu- peniaze chcem spät, nakoľko vôbec tomuto výrobku nedôverujem.
    Vypínač-zapínač vôbec nereaguje na tlačenie.Som nesmierne sklamaná.

• už pri prvom použití netesní vrchnák na fľaši, pri mixovaní aj pri pití vyteká tekutina

• - rýchle rozmixovanie ovocia
    • - to že má nože na "spodu nádoby" beriem ako veľké plus medzi mixovaním nemusím nádobu skladať z mixéra a len vrchom dokladám ovocie a pokračujem v mixovaní
    • - zvláda aj väčšie kusy ovocia
    • - oceňujem pulznú funkciu
    • - je malý, skladný, relatívne nehlučný
    • - mám model kde boli k mixéru 4 fľaše
    • - jednoduché čistenie
    • - zatiaľ som skúšala mixovať iba ovocie, mám ho ešte krátko, tak zatiaľ žiadne mínusy som nenašla
    • - ako mínus, nie však mixéru je:
    • -chýba mi súhrn ovocia a zeleniny, ktorý výrobca (ne) odporúča na danom modele mixovať,
    • -nenašla som ani, či je možné mixovať ľad, a skúšať to mi príde ako hazard :)

Mixér zatiaľ pracuje podľa očakávania, hľadala som mixér s dostatočnou silou, nie príliš veľký, ale zase nie moc malý - 500 ml fľaša mi úplne vyhovuje. Prekvapila ma kvalita resp. hladkosť rozmixovaného ovocia. Zatiaľ som skúšala mixovať ananás, banány, jablká, hrušky, jahody, mandarinky, ocenila by som recenziu ak niekto skúšal mixovať mrkvu, alebo podobne tvrdú zeleninu ako dopadol. Kvalita zodpovedá cene, nakoľko som ho kúpila v akcii za necelých 10€! zatiaľ som veľmi spokojná.

• , zakúpené v 4home.sk

• Výhoda-4 nádoby
    • Prišiel nefunkčný, nešiel vôbec zapnúť

Som sklamaná

• , zakúpené v HEJ.sk

• - 4 ks 500ml nadob
    • - samotny mixer zabera malo miesta
    • - skvela vec je zmixovat a ist s nadobou hned prec
    • - dobre uzatvaratelne nadoby, nic sa vam nevyleje aj ked si ich date do kabelky
    • - rozdrti lad
    • - neviem ci je to iba moj kus, ale pri dlhsom mixovani zacne smrdiet motor
    • - niektore tuhsie ingrediencie nerozdrti moc kvalitne, najma jadierka niektorych ovoci

To, ze ma mixer 4 pollitrove nadoby a nie jednu malu a jednu velku je pre mna obrovsky prinos. Sposob "mix and go" mi vyrazne ulahcuje ranny ritual a aj ked je to mixer, nebudim susedov extremnym hlukom. Trochu ma mrzi, ze nedokaze pomliet vobec ziadne mensie zrniecka, ale zase nemusim ovocie krajat na extra male kusky, poradi si aj s vacsimi.