G21 Perfect smoothie

plastové
Počet rýchlostí
Počet otáčok
35000 ot./min

Vykonny, super vsetko dohladka rozmixuje, zvládne aj vacsie mnozstvo, dobrá cena, dobrý výkon.

Velká spokojnost zákazníkov a zatial aj moja. Parametre, cena a nákup cez Heuréku doporučujem. Objednal som v sobotu a tel . cez Heuréku som upresnil farbu a cez víkend prevzal tovar prepravca. Takéto služby vítam a doporučujem Heuréku na objednávky!

• Dostal som chválu na spotrebič a som veľmi spokojný,lebo je to pravda.

Typ mixéra
Počet otáčok
35000 ot./min

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a vždy dosiahne vynikajúci výsledok. Okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania, zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné výživy pre malé deti, kokteily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vzhľadom na obrovský výkon a na ostré mixovacie nože, ktorými je mixér vybavený, sa perfektne hodí aj pre prípravu RAW stravy.

Objem nádoby 2,5 l je plne postačujúci aj pre mixovanie viacerých objemných potravín, ktoré netreba krájať, pretože sa do nádobky pohodlne zmestia. Mixér, vzhľadom k svojmu výkonu dokáže mixovať potraviny veľmi najemno.

Samotná nádobka je vyrobená z veľmi odolných materiálov tak, aby dokázala pracovať aj s horúcimi, aj so studenými potravinami. Materiál, z ktorého je nádobka vyrábaná, nezachytáva vôňu, ani chuť potravín, možno teda v mixéri pripravovať aj domáce polievky či omáčky.

.Model Smart Smoothie je pre väčšiu prehľadnosť a pohodlie pri mixovaní vybavený oproti variantu Perfect Smoothie digitálnym LCD displejom a prednastaveným

Koktaily a mixovanie
Ovocné a zeleninové kokteily dokáže G21 Perfect Smoothie pripraviť doslova za pár sekúnd. Mixér dokáže, vďaka unikátnemu systému mixovania, ktorý je spôsobený jeho vysokým výkonom a ostrými nožmi, ktoré potravu doslova rozdelí na malé kúsočky, zachovať bunkovú štruktúru namixovaného ovocia a zeleniny a tým poskytnúť ľudskému telu viac vitamínov a ich rýchlejšie vstrebávanie.
Navyše mixér dokáže rozmixovať aj také potraviny, či tvrdšie vlákniny, s ktorými by mali iné, menej výkonnejšie mixéry problémy, alebo by ich úplne nerozmixovali. Medzi najznámejšie suroviny, ktoré sú pre klasické mixéry ťažko spracovateľné, ale sú zdraviu veľmi prospešné a obsahujú množstvo blahodarných živín a vitamínov sa radí mrkvová vňať, ktorú mixér G21 Smart Smoothie rozmixuje bez najmenšieho zaváhania na krémovú hladkú šťavu, ktorú je schopné konzumovať aj malé dieťa.
Oproti šťave z odšťavovača získate pri spracovaní ovocia a zeleniny v mixéri G21 Smart Smoothie krémovú, hladkú a napenenú šťavu, ktorá je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny
Pre multifunkčný mixér G21 Smart Smoothie je príprava domácej zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovať so svojimi ostrými nožmi tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať, ale iba do jemna "rozšľahať" a vytvoriť tak nadýchanú zmrzlinu. Celý proces trvá niekoľko sekúnd. Lahodná zmrzlina v letných mesiacoch sa dá vyrobiť aj bez zmrzlinovača!
Konzervované ovocie dokáže mixér premeniť na lahodné ovocné sirupy, ktoré sú vhodné na poliatie zmrzlín, lievancov či palaciniek.

Varenie
Príprava polievok v mixéri G21 Smart Smoothie nie je sen, ale skutočnosť. Pomocou mixéra získate rýchlo, za pár minút horúcu polievku, plnú zdravých prospešných živín. Brokolicová, hrášková či šošovicová polievka bude jemne krémová a vyhnete sa nedokonalému mixovania polievky priamo na sporáku ponorným mixérom a zacákanému sporákovi, či prelievania polievky z nádoby do nádoby a tým vrchu špinavému riadu. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku podľa receptu nahádzať do veľkej nádoby mixéra a začať mixovať, pridať korenie a za 5 - 6 minút je polievka horúca a hotová, pripravená priamo na konzumáciu.
Mixér G21 Perfect Smoothie ale nezvládne len prípravu polievky. Bude Vám nápomocný napríklad pri príprave omáčok, výživ, chutných nátierok či pri mletí mäsa alebo drvenia orechov.

• Špecifikácia:
  • Otáčky / min .: 1000 - 35000
  • Objem nádoby: 2,5 l
  • Odolnosť nádobky: -40 ° C - 120 ° C
  • Výkon: 1500W
  • Rozmery: 27,5 x 24 x 54,5 cm (š x h x v)
  • Hmotnosť: 5kg

2zákazníci neodporúčajú produkt

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• výkon (23)
  • jednoduchá obsluha (15)
  • cena (12)
  • nádoba (6)
  • cena (3)
  • zápach (3)
  • rozmery (3)

• Pozor na tento mixér neexistuje v Slovenskej republike servis. Z ČR Vám nezašlú ani nahradný diel. Zasielam odpoveď z
    • PENTA CZ s.r.o. Takže môžem vyhodiť mixér za 200€.
    • Nedopátrala som sa ani na výrobcu a ani k žiadnej schéme, aby som mohla objednať niekde náhradný diel.

Na Slovensku nemáme servisní středisko, ale máme tam pobočku v Bratislavě, kam jej můžete zanést na pozáruční opravu, kde se naši kolegové postarají o bezpečné dodání do našeho servisního střediska.

Po doručení Vašeho mixéru k nám do našeho servisního střediska bude Váš mixér diagnostikován. Po diagnostice by jsme Vás mailově kontaktovali s cenovým návrhem. Poté už by záleželo pouze na Vás zda se rozhodnete přístroj nechat opravit či ho vrátit neopravený zpět.

Pokud s cenovým návrhem souhlasit nebudete a bude přístroj chtít zaslat zpět, bude Vám účtována cena diagnostiky 220,- Kč bez DPH + poštovné a doběrečné. Nebo ho můžeme ekologicky zlikvidovat a vyhnete se poplatku za diagnostiku a dopravné.
    bohužel tento náhradní díl není volně prodejný.

Jediné co Vám mohu nabídnout je pozáruční servis, který jsem Vám nabízela už v předchozím emailu.

• Dostal som chválu na spotrebič a som veľmi spokojný,lebo je to pravda.

vyborny pomocnik, neodmyslitelna sucast kuchyne pri zdravom stravovani - rychla priprava, kvalitny výrobok

Začal som s "raw-nourishment" a ak porovnám vlastnosti produktu s inými mixérmi porovnateľnýchh kvalít, jeho cena bola vcelku priaznivá. Mixéz sam zatiaľ iba vybalili a nasvoje prvé použitie iba čaká.

• , zakúpené v RawFoodShop.sk

silny stroj

• Naozaj velmi vykonny
    • Mixovacia nadoba z hrubeho a odolneho plastu
    • Pokazil sa mesiac po zaruke (aj ked nebol velmi pouzivany)
    • Oprava stoji tolko co novy mixer
    • Hlucna prevadzka

Mixer je velmi vykonny, zmixuje takmer vsetko. Danou za to je vyssia hlucnost. Pocas prvych dvoch rokov sme boli spokojni, ale mesiac po konci zaruky sa pokazil a oprava je tak draha, ze sa nam oplati kupit novy mixer.....tentokrat ale radsej inu znacku.

• reve a ide ako motorova pila
    • rozdrti vsetko na hladko vcitane maku
    • velka nadoba ktoru motor dokaze utiahnut
    • cena/vykon
    • slape 3. rok, raz denne pripravujem 2 litre zelinoveho maglajzu
    • po roku a pol reklamacia nadoby, odleteli noze, vymena bez reptania
    • v dnesnej dobe dostane o 50e lacnejsiu napr oravu ktora slape podobne
    • zdrazel, nerozumiem preco

dobra masina, nepustat pred 7:00 a po 22:00 lebo susedia vas nebudu mat v laske
    pomelie vsetko aj neprijemnu svokru

• kvalita za prijateľnú cenu
    • vysoký výkon

Dlho som vyberal kvalitný mixér, cena Vitamixu ma hneď odradila, nakoniec som si vybral tento a nemôžem sa sťažovať.
    Myslel som, že 2,5 litrová nádoba bude pre jedného veľká, preto som rozmýšľal, že si dokúpim aj menšiu. No keď som nahádzal do mixéra ovocie a listovú zeleninu, nádoba bola ideálna.
    Orechové maslo mixér spraví veľmi dobré, ale v 2,5 l nádobe toho dosť zostáva dolu medzi nožmi. Zatiaľ som na lepší spôsob ako povyberať to rukami neprišiel.
    Nádobu stačí opláchnuť čistou vodou, no keď mixujete väčšie množstvo tukov, už je ju treba umyť aj so saponátom.