Hausmeister HM 5539 B

Počet rýchlostí

• žiadna výhoda
    • nekvalitný
    • nevedela som otvoriť otvor na nádstavce
    • keď som už všetko pozapájala (nádstavce), tak po zapnutí som myslela, že sa mi rozpadne celý mixér v rukách

žiadna výhoda!!!
    nekvalitný
    nevedela som otvoriť otvor na nádstavce

NIKDY V ŽIVOTE...horší produkt som nezažila!!!

• nedal sa otvoriť otvor na namontovanie hlavice na ponorné mixovanie
    • celý roztrasený ešte pre spustením mixovania...akokeby sa mal každú chvíľu rozpadnúť
    • Skoro vôbec nič nerozmixoval
    • Veľmi nekvalitný produkt
    • Veľmi slabý výkon

Horší mixér som nezažila...otvor na namotovanie hlavice na ponorné mixovanie sa nedal otvoriť...po všetkých možných pokusoch otvárania sa mi to nakoniec podarilo. Skoro vôbec nič nerozmixoval a to som sa snažila dlho mixovať. No celé zle. Veľmi nekvalitný produkt. Reklamujem.

Počet rýchlostí

• 5 rýchlostných stupňov
  • Funkcia turbo
  • Tlačidlo na vysunutie
  • Vrátane háčikov a metličiek na cesto
  • Bezpečnostná funkcia tlačidlo

• nevedela som otvoriť otvor na nádstavce

žiadna výhoda!!!
    nekvalitný
    nevedela som otvoriť otvor na nádstavce

NIKDY V ŽIVOTE...horší produkt som nezažila!!!

• nedal sa otvoriť otvor na namontovanie hlavice na ponorné mixovanie
    • Skoro vôbec nič nerozmixoval