Kenwood HBM 724

Počet rýchlostí
Pulzný spínač

• je pevný, bohate, prehľadne príslušenstvo

perfektny

• Vela prislušenstva, výborné materiálové prevedenie výrobku. Tichý chod dobrý výkon a tomu primerana cena
    • Zatial nic podstatne až na chýbajúcu možnosť zavesenia.

Vyberala som značku, keďže na tieto výrobky sú dobré recenzie a nesklamala som sa.

• , zakúpené v najtovar.sk

• - je to kvalitný a výborný pomocník pri príprave jedla,
    • - mala som možnosť si tento produkt vyskúšať už pred jeho kúpou,

- produkt som poznala už pred jeho kúpou, takže voľba preň bola jednoznačná,
    - produkty tejto značky sú síce drahšie ale cena zodpovedá kvalite,
    - používam ho skoro denne, či už pri sekaní cibule, byliniek, ale i mäsa (výborný napr. na prípravu tatarského bifteku) ap., výborný na prípravu zemiakového pyré,
    - určite ho odporúčam každému, kto zvažuje kúpu ponorného mixéra a nevie sa rozhodnúť pre konkrétny typ

Typ mixéra
plastové
Počet rýchlostí
Pulzný spínač

TYČOVÝ MIXÉR

Tento Triblade Tyčový mixér HB724, Vám zaistí silné a kontrolovateľné mixovanie jednoduchým stlačením jedného tlačidla. 700W motor a systém troch sekacích nožov spolu s unikátnym tvarom mixovacieho nástavca, Vám umožní nasekať alebo rozmixovaťzmes ingrediencií čo najefektívnejšie.

Technické údaje

• Balónová šľahacia metla: áno
  • Nádoba s držadlom: áno
  • Nástavec na prípravu zemiakovej kaše / pyré: áno
  • Nádoba drviča s nožmi: áno
  • Kovový nástavec s tromi nožmi: áno
  • Nástavec Soup XL (na mixovanie polievok priamo v hrnci): áno
  • Materiál nádoby: Plast
  • Materiál základne: Plast
  • Farba: Biela
  • Hmotnosť: 1.98Kg
  • Rozmery (cm): 6.8L x 6.8W x 39.8H
  • Nože z nerezovej ocele: áno
  • Výkon: 700W
  • Funkcie: 23
  • Jednotlivé časti možno umývať v umývačke na riad: áno
  • Protišmyková základňa: áno

• je pevný, bohate, prehľadne príslušenstvo

perfektny

• Zatial nic podstatne až na chýbajúcu možnosť zavesenia.

• , zakúpené v najtovar.sk

• - je to kvalitný a výborný pomocník pri príprave jedla,
    • - mala som možnosť si tento produkt vyskúšať už pred jeho kúpou,

- produkt som poznala už pred jeho kúpou, takže voľba preň bola jednoznačná,
    - produkty tejto značky sú síce drahšie ale cena zodpovedá kvalite,

• výborný výkon, ľahké čistenie, príslušenstvo veľmi praktické
    • hlučnejší

dobrá kúpa, veľmi užitočný a praktický. za hlučnosť malé mínus.

• , zakúpené v Electro World

• spokojnost
    • nemam ziadne

zatial som spokojna, splnil moje ocakavania aj ked som este nevyskusala cele príslusenstvo

• Veľa funkcii.
    • Zatiaľ nič

Dobrý výrobok, za dobrú cenu

• Široké a dobře použitelné příslušenství, které pokrývá řadu činností při vaření je výrazným přínosem Kenwoodu Triblade H...

Zobraziť celú recenziu na www.chadt.cz

• , zakúpené v Electro World

• pracuje perfektne
    • výborná pomôcka v kuchyni
    • zatiaľ nič

odporúčam, dobrý pomer výkon, kvalita a cena

• funuje ok.. prehadzovanie nastavcov tiez fajn aj ked nie vsetko pouizvame
    • vnutro pri nozi nie je hladke co stazuje cistenie

cistime tak ze vlozime do misky, pohara z vodou a pustime inak by to bola prplacka

• , zakúpené v HEJ.sk

• vyhovujúci výkon,