Klarstein Herakles 3G Powermixer

2 l
Materiál nádoby
plastové

• , zakúpené v Klarstein

• Produkt splnil moje očakávania. Top kvalita v dobrej cene.

Spĺňa moje predstavy

Objem misy
2 l
Materiál nádoby
plastové

V kuchyni priateľov zdravej stravy nesmie chýbať profesionálny mixér Klarstein Herakles 3G. Pretože s jeho pomocou pripravíte čerstvé a prírodné jedlá a nápoje, aké nikde nekúpite.

Výkon 1500 W max. katapultuje 6 čepelí, ostrých ako britva, do výkonu až do 40 000 ot./min., takže rozmixujete aj tvrdé potraviny ako obilie, kocky ľadu a podobne.

Pre lahodné zelené smoothie nepotrebujete nič viac, než dať Vaše obľúbené ovocie do mixéra a krátko rozmixovať. Pre krémovú polievku potrebujete len nejakú zeleninu a horúcu vodu. Čo a v akom množstve zmiešate, je len na Vás. Vašej kulinárskej kreativite sa medze nekladú. A čerstvá príprava Vám zaručí nefalšovanú chuť bez akýchkoľvek prídavných látok. Pre takúto zdravú výživu je zariadenie Herakles 3G ako stvorené.

Vďaka 2-litrovej kapacite nádoby možno tiež pripraviť jedlo pre celú rodinu alebo pre veľa hostí. 6 nerezových čepelí zariadenia Herakles 3G bez námahy rozseká aj tvrdé prísady, ako sú obilniny alebo kocky ľadu. Tlačidlom regulácie rýchlosti veľmi jednoducho nastavíte, či chcete mať napríklad orechy jemne drvené alebo radšej zrnité. Jemnosť možno docieliť pomocou pulzného tlačidla.

Inteligentná tepelná ochrana zaručí, že motor ostane chladný, aj keď bude obzvlášť namáhaný. To je veľmi dôležité najmä v profesionálnej oblasti. Veko nádrže je vyrobené z gumy, dá sa jednoducho osadiť a odobrať a udrží v nádobe všetko, čo v nej má zostať.

Vďaka malým rozmerom sa zariadenie Herakles 3G zmestí aj do dobre vybavených kuchýň. Vizuálne sa perfektne začlení do rôzne zariadených kuchýň. Jeho štyri gumové nožičky sa postarajú o veľmi pevné umiestnenie.

• , zakúpené v Klarstein

• Produkt splnil moje očakávania. Top kvalita v dobrej cene.

Spĺňa moje predstavy

Perfektný mixér, výkonný, veľký objem, dobre sa čistí. Používame na prípravu smoothie aj príkrmov pre deti ;) z klarstein.sk došiel asi za týždeň - spokojnosť

• šlape ako hodinky
    • sila
    • veľký objem
    • jednoduchosť
    • kvalita prevedenia
    • užíva si ho celá rodina

maximálna spokojnosť

• , zakúpené v Electronic Star

• Jednoduché ovládanie, silný motor, vysoké otáčky, veľký objem nádoby(2l).
    • Zatiaľ nič

• Celkom slušný výkon
    • Nekvalitný, 2x reklamovaný, z dola striekalo čosi hnedé

Kúpili sme ho ako lacnejšiu variantu Vitamixéru, vraj sú úplne rovnaké. No nie sú. Používali sme ho na dennej báže 8 emsiacov, medzitým 2x reklamovaný s tým, že z dola vytekalo čosi husté skro čiernej farby, časom motor začal smrdieť. Pri prvej reklamácii nám bolo povedané, že sme brali nádobu skôr, ako sa zastavil motor mixéra. Po reklamácii som si na toto obzvlášť dala pozor a nebola to naša chyba. Potom sme kúpili Vitamix a prvý krát som uvidela značný rozdiel - v mixovaní, no aj vo váhe mixéra. Pre mňa sklamanie.

• , zakúpené v Electronic Star

• silný motor za prijateľnú cenu
    • veľkosť,

vhodnejší na väčšie objemy pokrmov

• , zakúpené v Electronic Star

• je kvalitne spracovany, tvari sa ze je made in germany, ale nie je to nikde vyslovene napisane, odoslany bol priamo z Berlina
    • 1500w, 40000 otacok za 170 eur ponukne malo kto
    • jednoducha obsluha
    • v baleni nahradne koliecko (co je medzi motorom a nadobou), hoci vyzera, ze vydrzi ovela viac nez tie co su na konkurencnych mixeroch
    • strucny navod

moj prvy power mixer, vybraty na zaklade prieskumu trhu a recenzii, zatial spokojnost

• , zakúpené v Electronic Star

• Vysoko kvalitný produkt za prijateľnú cenu. V červenej farbe je krásny. Rozmixuje naozaj všetko za krátku dobu. Neprehrieva sa a ovocie nestráca svoju vitamínovú hodnotu.

Odporúčam

• Veľmi výkonný
    • Moderný dizajn
    • Jednoduché ovládanie

Odporúčam tento mixér, kvalitne vymixuje aj tvrdšie potraviny. Jednoducho sa ovláda, dajú sa nastaviť rôzne rýchlosti mixovania.