Klarstein Vitalic

plastové
Počet rýchlostí

• urobený nápoj si rovno beriem do práce
  • , zakúpené v Klarstein

Klarstein Vitalic hodnotím super. Výborne nápoje z neho. Odporúčam.

• Jednoducha manipulaci

Mixeru citit motor, ako by sa palil, nemixuje dohladka, zostavaju kusky ovocia a cele prevedenie okrem nozov je umelohmotne _ aj casti, ktore krutia noze. Za tu cenu, by som cakala kvalitnejsie prevedenie.

Typ mixéra
0.35 l
Materiál nádoby
plastové
Počet rýchlostí

Pripraviť zdravé a chutné ovocné nápoje nebolo nikdy jednoduchšie ako so mixérom na smoothie Vitalic od spoločnosti Klarstein. Prineste do Vašej každodennej stravy celú silu ovocia a zeleniny bez toho, aby ste sa trápili obsahom dochucovadiel, zvýrazňovačov chuti a ďalších zložiek Vašich smoothie alebo ovocných a mliečnych kokteilov. Iba vy určíte, čo sa dostane do výkonného mixéra a akú konzistencia bude mať nápoj. 1000 W silný motor rozdrví všetko, čo do neho dáte, buď s 6-čepeľovým krížovým nástavcom, alebo plochou čepeľou mlynčeka. Jednoduché stlačenie tlačidla naštartuje motor a tiež ho zastaví - veľmi nekomplikované a jednoduché.

Použite mixér Vitalic, vždy keď máte Vy alebo Vaši blízki chuť, pretože nápoje smoothie sú nielen chutné, ale aj vyslovene zdravé a prospešné. Vytvorte z nudného ovocia a zeleniny chutné nápoje pre Vaše chuťové poháriky. Pri kašovitom rozmixovaní pomáhate okrem toho telu pri trávení, pretože sa nemusí namáhať zle požutými, v žalúdku ležiacimi kusmi, ale môže vitamíny a živiny smerovať priamo do krvi. Tak sa postaráte o takmer okamžite badateľné zvýšenie energie a výkonu.

• Aby sme Vás pri tom podporili, mixér na prípravu smoothie Vitalic od spoločnosti Klarstein je vybavený rozsiahlym príslušenstvom: Veľký a malý mixovací pohár sú vhodné pre požadované množstvo nápoja. Po príprave môžete priskrutkovať na pohár praktickú rúčku, ktorá umožňuje so svojím otvorom na pitie konzumáciu vitamínových bômb bez veľkého rozlievania. Vďaka dvom skrutkovacím vekám je pohár pripravený na cestu: Takže si môžete vziať svoje ovocné výtvory do práce, do parku alebo na športovanie bez toho, aby ste ich museli prelievať. Jeden z krytov má dokonca aj uzatvárateľný otvor na pitie.
  • Aj pri následnom čistení je zariadenie Vitalic tiež veľmi praktické: Základňa aj čepele sa dajú jednoducho umyť, zatiaľ čo poháre, veká a držadlo sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu. Malé rozmery s priemerom iba 14 cm umožňujú umiestnenie mixéra prakticky v každej kuchyni.
  • Dostupné farby: čierna, biela (produkt 10028901)

2zákazníci neodporúčajú produkt

• urobený nápoj si rovno beriem do práce
  • , zakúpené v Klarstein

Klarstein Vitalic hodnotím super. Výborne nápoje z neho. Odporúčam.

• Jednoducha manipulaci

• Zdravé ovocné či zeleninové smoothie na každý deň!

Zobraziť video recenziu

• pomer cena vykon
    • dve rozne velkosti mixovacich poharov
    • zatial nic

Splnil moje ocakavania.

• rozmixuje všetko , tvrdé ovocie, jadierka, mrazené ovocie.
    • čepeľ na mletie je tiež fajn

Neľutujem, že som si výrobok kúpila. používame ho celá rodina denne. Oproti obyčajným mixérom sa nedá porovnať

• výkon mixéra
    • jednoduché ovládanie

Zatiaľ spokojnosť, používal som ho asi 20x. Uvidíme koľko vydrží.

• pomerne vykonny
    • nulovy servis, nahradne diely nedostupne

mixer je pomerne vykonny, ale ma mizerne vyriesene nasady kde tesnenie ma tendenciu vypadavat, resp ak sa raz vyberie (napr kvoli cisteniu) tak uz sa neda dat naspat tak aby drzalo. Vysledok - noz pocas mixovania vtiahne a znici aj tesnenie. Nove sa kupit neda (dokonca ani cela nasada s tesnenim). Po cca 3 mesiacoch nie velmi intenzivneho pouzivania sa doslova rozpadol system, ktory pohana noz.
    Reklamovat sa to samozrejme neda a servis a nahradne diely na tuto znacku neexistuju.
    Kupil som si o viac ako polovicu lacnejsi mixer v Lidli a odvedie tu istu pracu a bez problem mi ho vymenia ak sa pokazi.
    Klarstein uz nikdy viac.

• vyborny vykon
    • lahka udrzba
    • lahka obsluha

zatial maximalna spokojnost

• Super vykon , pekny design, spusta sa tlacitkom a nie len pritlacenim vrchanku
    • POZOR:
    • Vitalic 1000 neponuka ziadne nahradne diely (rozbila sa mi nadoba a nevedia dodat novu)
    • Pozor:
    • 3x sa mi stalo ze pri mixovani bolo tesnenie uzatvaracej casti vttiahnute do nadoby a rozmixovane spolu s ovocim ( ano zatiahol som zodpovedne) - povazujem to ze chybu projektu
    • Pisal som do klarstein aj SVK aj DE a vzdy tie iste otazky odpovede ( ze ked som mixer kupil v Andreashop tak sa mam obratit tam...)
    • Momentalne idem kupit nadobku pre nutribulet - pasuje zavit aj rozmer

Mixer je super, ak sa vam nestanu veci ako mne vrelo do toho.
    Kvalitou mixovania je rovnaky ako nutribulet 900 - porovnavali sme.