Tefal HB 643138

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 20 377 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €4 196 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 843 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 410 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 842 neoverených recenziíĎalšie informácie

Počet rýchlostí
Displej
Pulzný spínač

• , zakúpené v Alza.sk

• Super silný hádam vydrží dlho.

• Kvalitný výrobok

Regulácia rýchlosti
Počet rýchlostí
Displej
Pulzný spínač

Tyčový mixér, silný motor s príkonom 800 W pre mixovanie bez námahy, ochrana proti rozstrieknutiu pre komfort pri varení, plynulá regulácia rýchlosti (20 rýchlostí) s intuitívnym voličom rýchlostí pre nepretržité mixovanie, nekĺzavá rukoväť s mäkčeným povrchom pre zvýšené pohodlie a lepšie ovládanie, a to i mokrými rukami, odmerná nádoba s objemom 800 ml pre väčší komfort, sekáčik s 500 ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií, šľahanie.

• silný motor s príkonom 800 W pre mixovanie bez námahy,
  • ochrana proti rozstrieknutiu pre komfort pri varení,
  • plynulá regulácia rýchlosti (20 rýchlostí) s intuitívnym voličom rýchlostí pre nepretržité mixovanie,
  • nekĺzavá rukoväť s mäkčeným povrchom pre zvýšené pohodlie a lepšie ovládanie, a to i mokrými rukami,
  • odmerná nádoba s objemom 800 ml pre väčší komfort,
  • sekáčik s 500 ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií,
  • šľahanie.

• , zakúpené v Alza.sk

• Super silný hádam vydrží dlho.

• Kvalitný výrobok
    • Splnenie všetkých potrieb

Hodnota za peniaze veľmi dobrá

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Kúpila som ho ako darček, ešte sme ho nevyskúšali. Kúpil som si dobrý malý kuchynský spotrebič a dôveroval som opísaným špecifikáciám.

• Skutočne to nestrieka.

Kúpil som si ho pred dvoma týždňami a odvtedy som ho použil niekoľkokrát. Páči sa mi to.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je to výkonný, skutočne viacrýchlostný stroj.
      • Doteraz sa nevyskytli žiadne

Super zariadenie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Veľmi dobrý stroj, odporúčam ho všetkým, výkonný motor, vynikajúca kvalita, robí všetko!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Starý bol pokazený, tak som hľadal nový. Zdá sa, že má dobrú hodnotu za peniaze

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Vysoký výkon, jednoduché používanie.

Hodnota za peniaze.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Náročný, krásny dizajn.
        • Výkonný motor, rýchly výkon
        • ...