Vitamix PRO 750

Smoothie
Drvenie ľadu
Kontinuálna prevádzka

• skvelý výkon
    • zatiaľ zvládol všetko (rôzne nápoje, pokrmy, zmrzliny)
    • nie je "made in China"
    • cena, ale za kvalitu sa platí
    • balenie (v tejto cenovej kategórii by som čakal všetko krásne zbalené buď vo fólii alebo v menších škatuľkách)

Pre tento produkt som sa rozhodol na základe mnohých recenzií a nechcel som kúpiť lacnejší a po roku kupovať tento. Používam ho takmer denne. Zatiaľ zvládol všetko. Zmrzlinu zvládne bez problémov. Je trochu hlučnejší (môj 1,5r syn má veľký rešpekt pred ním a radšej pri používaní je v druhej miestnosti), ale výsledok je v priebehu 15s (nápoj, jogurt s ovocím) až cca 60s (zmrzlina). Čistenie je veľmi jednoduché, čím som úplne odstavil odšťavovač (prácne čistenie) a nápoje robím len z mixérom (síce aj s dužinou). Kto nepotrebuje automatické programy, nech siahne po nižšej rade PRO 300 (zvládne to isté a ušetrí). Trochu ma prekvapilo balenie, mixér bol jednoducho vložený v škatuli (bez fólie)

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

• Je skrátka perfektný,poseká všetko do hládka za pár sekund,no je to užasné.
    • Dlho som váhal či si ho kúpim,ale rozhodol som sa správne.

Odporúčam ho každému,je s nim radosť pracovať.

Typ mixéra
Šľahanie
Smoothie
Drvenie ľadu
Kontinuálna prevádzka

špičkový profesionálny mixér • 5 prednastavených režimov • manuálne ovládanie (rýchlosti 1-10) • volič meniteľných otáčok (max. 37 000 ot/min) • pulzný prepínač • automatické vypnutie na konci cyklu • tichý motor • samočistiaci režim • vhodné ako smoothie maker • objem nádoby 2 litre • rozmery 19,6 × 44,2 × 23,9 cm • hmotnosť: 5,8 kg • farba strieborná Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• všetko

Maximálne účelový mixér, ktorý nemá problém absolútne s ničím na čo by mal byt mixér určený , čo je rarita

• skvelý výkon
    • zatiaľ zvládol všetko (rôzne nápoje, pokrmy, zmrzliny)
    • nie je "made in China"
    • cena, ale za kvalitu sa platí

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

• Je skrátka perfektný,poseká všetko do hládka za pár sekund,no je to užasné.
    • Dlho som váhal či si ho kúpim,ale rozhodol som sa správne.

Odporúčam ho každému,je s nim radosť pracovať.